Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022.

Tradycyjnie apel rozpoczął się od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Dyrektor szkoły Lilla Popłońska, która powitała uczniów i przybyłych gości.

Po krótkich przemówieniach, uczniowie, którzy otrzymali wysokie wyniki w nauce i w zachowaniu otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Nagrody otrzymali także uczniowie, którzy wyróżnili się w pracy na rzecz szkoły. Najlepsi sportowcy otrzymali pamiątkowe medale.

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanego wypoczynku letniego, podkreślając, aby uczniowie pamiętali przede wszystkim o swoim i innych bezpieczeństwie.

Uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się z wychowawcami w swoich salach, gdzie odebrali świadectwa i życzenia udanego wypoczynku wakacyjnego.