Zaproszenie na I Regionalne Zawody w Pierwszej Pomocy

Zespół Szkół w Bolimowie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w I Regionalnych Zawodach w Pierwszej Pomocy.

Zawody zostaną przeprowadzone na terenie naszej szkoły w dniu 21 kwietnia 2023 o godzinie 9.00. W zawodach wezmą udział reprezentacje czteroosobowe składające się z uczniów klas 6-8. Dla każdego uczestnika przewidziano drobny upominek, a dla zwycięzców nagrody rzeczowe oraz puchar dla szkoły.

Udział w zawodach będzie doskonałą okazją promocji wiedzy o pierwszej pomocy oraz rozwoju świadomości społecznej w zakresie pomocy innym ludziom.

Wszystkie informację uzyskają Państwo w załączonych materiałach.
W przypadku pytań prosimy o kontakt ze szkołą: 468380268

Zgłoszenia prosimy przesłać  mailem na adres szkoły: zspbolimow@zsp-bolimow.pl, pocztą na adres szkoły lub złożyć osobiście w sekretariacie szkoły.
Termin zgłaszania drużyn mija 14 kwietnia 2023 r.

Zgoda rodzica/opiekuna