Kategorie
Bez kategorii

Dzień Otwarty już za nami

20 kwietnia 2024 r. teren naszej szkoły zamienił się w „plac manewrowy” różnych służb mundurowych. Liczne grono zebranych gości i uczniów mogło śledzić działania policjantów, wojskowych, strażaków oraz ratowników medycznych w związku z Dniem Drzwi Otwartych. Zapewniono wówczas cały szereg atrakcji, które przyciągały uwagę zebranych. Wszyscy śledzili z uwagą na przykład: pokaz tresury psów policyjnych, zabezpieczenie VIP-a, czy pokaz taktyki wojskowej. Nie dało się przeoczyć także symulacji gaszenia pożaru na terenie szkoły. Odwiedzający mogli też zobaczyć możliwości, które daje wirtualna strzelnica.

Po pokazach i zwiedzaniu szkoły obecni goście oraz uczniowie mogli liczyć na pyszny poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w organizacji tego dnia. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Komendy Miejskiej w Skierniewicach oraz Policji w Kutnie, 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej,  37 Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej, 38 Dywizjonu Zabezpieczenia Obrony Powietrznej, OSP w Bolimowie i OSP – Ratownictwo Wodne w Łowiczu, Oddziałów Specjalnych Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim i Wojskowego Centrum Rekrutacji w Skierniewicach.

BT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *