Kategorie
Bez kategorii

Warta honorowa

W dniu 1 listopada obchodzimy święto Wszystkich Świętych, które jest okazją do uczczenia pamięci zmarłych. W tym dniu wiele osób odwiedza cmentarze, aby złożyć kwiaty i zapalić znicze na grobach bliskich oraz tych, którzy polegli w różnych okresach historycznych, w tym również żołnierzy. W wielu miejscach, zwłaszcza przy grobach żołnierzy, organizowane są uroczystości, w tym pełnienie warty, aby oddać hołd tym, którzy oddali życie za ojczyznę.

Pełnienie warty przy grobach żołnierzy jest niezwykle ważnym doświadczeniem, które pogłębia poczucie patriotyzmu i szacunku dla tych, którzy walczyli za ojczyznę. Uczniowie klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego pełnili wartę na Cmentarzu Parafialnym w Bolimowie z pełnym zaangażowaniem i godnie reprezentowali szkołę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *