Kategorie
Bez kategorii

XIII Przegląd Pieśni Patriotycznej w Godzianowie

Agata Galińska odbiera nagrodę z rąk Starosty Skierniewickiego, w tle inni uczestnicy konkursu
Agata Galińska odbierająca nagrodę z rąk Starosty Skierniewickiego

Dnia 19 listopada 2023 r. miało miejsce uroczyste wydarzenie kulturalne – XIII Przegląd Pieśni Patriotycznej w Godzianowie. W tym ważnym dla lokalnej społeczności wydarzeniu, naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 2B – Agata Galińska.

W ramach swojego występu artystka wybrała pieśń o wymownym tytule ,,A gdy na wojenkę”. Jej interpretacja przypadła do gustu zarówno publiczności  jak i jury. Uczennica otrzymała wyróżnienie oraz nagrodę ufundowaną przez Starostę Skierniewickiego.

Agata Galińska nie kryła zadowolenia z udziału w przeglądzie. Radość wynikała nie tylko z uzyskanego wyróżnienia, ale również z możliwości podzielenia się swoim talentem z publicznością.

XIII Przegląd Pieśni Patriotycznej w Godzianowie nie tylko dostarczył emocji uczestnikom, ale także uwydatnił artystyczny potencjał uczennicy Zespołu Szkół w Bolimowie.  To wydarzenie, na długo pozostanie w pamięci z pewnością przyczyni się do rozwijania talentów wokalnych w przyszłości.

Autor tekstu: Agata Galińska Korekta: Angelika Zdunkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *